Rożki/Beciki 

1 - 6 z 6
 • Rożek/becik bambusowy ZIMORODKI
  129,00 zł

  Rożek/becik to podstawowy punkt każdej wyprawki!Jest specjalnie stworzony dla noworodków i niemowlaków, zapewnia naturalną i bezpieczną pozycje dla dziecka.Rożek otula maluszka w przyjemnej dla niego pozycji, pomaga zasnąć i nie wybudzać się tak szybko ze snu, zapewnia stałą, odpowiednią temperaturę.

  129,00 zł
 • Rożek/becik bambusowy IN BLOSSOM biały, do otulania, do spania, dla niemowlaka
  129,00 zł

  Rożek IN BLOSSOM to podstawowy punkt każdej wyprawki!Jest specjalnie stworzony dla noworodków i niemowlaków, zapewnia naturalną i bezpieczną pozycje dla dziecka.Rożek otula maluszka w przyjemnej dla niego pozycji, pomaga zasnąć i nie wybudzać się tak szybko ze snu, zapewnia stałą, odpowiednią temperaturę.

  129,00 zł
 • Poduszka do karmienia MINKY PO12 - EKO
  139,00 zł

  Poduszka MINKY zrobiona jest z  wysokiej jakości tkaniny drukowanej cyfrowo. Jest Bardzo delikatna, muślinowa w dotyku. Posiada system EASY WASH dla łatwiejszego dbania o higienę. Ciężarnym kobietom ułatwia odnalezienie wygodnej pozycji do snu, natomiast po porodzie karmienie. W późniejszym okresie znajdzie wiele zastosowań dla układania dziecka do snu i...

  139,00 zł
  dostępne opcje: myszki, kotki, zwierzęta leśne, zwierzątka, słonie, zwierzątka II,...
 • Rożek dzianinowy - Kostka R020- EKO
  82,00 zł

  Rożek wykonany jest z dzianiny sweterkowej o ciekawym splocie, wypełniony włókniną antyalergiczną. Świetnie otula dziecko, zapewnia ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Rozłożony spełni rolę wygodnej kołderki.

  82,00 zł
  dostępne opcje: jasny róż, Szary, turkus
 • Rożek dzianinowy - Warkoczyki R009 - EKO
  68,00 zł

  Rożek dzianinowy-warkoczyki wykonany jest z miękkiej dzianiny sweterkowej, wypełniony włókniną antyalergiczną. Świetnie otula dziecko, zapewnia ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Rozłożony spełni rolę wygodnej kołderki. Dostępny w kilku kolorach.

  68,00 zł
  dostępne opcje: BIAŁY, Szary, Beżowy, Ecru
 • Rożek dzianinowy Kłosy R011- EKO
  76,00 zł

  Rożek dzianinowy podszyty wewnątrz bawełną. Idealny do wózka oraz do łóżeczka. Ułatwia utrzymanie dziecka w odpowiednim położeniu podczas karmienia lub usypiania. Rożek posiada system specjalnych rzepów co ułatwia dopasowanie go do rosnącego dziecka. Po rozłożeniu rożek może spełniać rolę małej kołderki. Wymiary po rozłożeniu : 80x80cm.

  76,00 zł
  dostępne opcje: BIAŁY, Szary, Beżowy, Ecru
1 - 6 z 6