Uprzejmie informujemy że w okresie od 13.08.2019 do 18.08.2019 mamy przerwę urlopową.

W tym czasie zamówienia będą przyjmowane, ale ich realizacja nastąpi po 18.08.2019.

Okrycie kąpielowe 

1 - 6 z 6
 • Ręcznik BAMBUSOWY niemowlęcy IN BLOSSOM ecru S
  129,00 zł

  Ręcznik ma mięciutki kapturek, jest elastyczny i dopasowuje się do delikatnej główki niemowlaka.Nasz ręcznik jest mięsisty, gruby i puszysty, idealny dla niemowlaka szczególnie w pierwszych dniach życia, otuli i ogrzeje delikatną skórę dziecka po kąpieli.

  129,00 zł
 • Ręcznik bambusowy IN BLOSSOM ecru M dla dziecka
  169,00 zł

  Ręcznik ma mięciutki i elastyczny kapturek, który świetnie okala delikatną główkę dziecka, na kapturku znajdują się kultowe uszka-dodające wdzięku każdemu małemu pływakowi ;) Jest mięsisty, gruby i puszysty, idealny dla wymagających, małych odkrywców, otuli i ogrzeje delikatną skórę dziecka po kąpieli. Z tyłu posiada mały troczek umożliwiający zawieszenie...

  169,00 zł
 • OKRYCIE KĄPIELOWE DRUK BABY BAMBOO 717
  48,90 zł

  Okrycie kąpielowe "Druk" wykonane z tkaniny bambusowej i bawełny jest idealne dla miękkiej skóry dziecka. Delikatnie otuli maluszka po kąpieli, a kapturek ochroni główkę przed chłodem. Jest niezastąpione zarówno w łazience jak i na basenie. Ozdobą kapturka są śliczne sówki.

  48,90 zł
  dostępne opcje: Beżowe, Biało-Brązowe, Biało-Różowe, Niebieskie, Różowe, Zielone,...
 • OKRYCIE KĄPIELOWE MINKY 651
  37,90 zł

  Okrycie kąpielowe "MINKY" wykonane z  100% bawełny jest idealne dla skóry niemowlęcia. Delikatnie otuli maluszka po kąpieli, a kapturek ochroni główkę przed chłodem. Jest niezastąpione zarówno w łazience jak i na basenie. Ozdobą kapturka są słodkie misie wśród gwiazd.

  37,90 zł
  dostępne opcje: BIAŁY, KREMOWY, błękit, RÓŻOWY
 • OKRYCIE KĄPIELOWE HAFT FROTA 215, 217
  35,90 zł

  Okrycie kąpielowe  zapewni niemowlęciu komfort i bezpieczeństwo po każdej  kąpieli. Delikatnie otuli maluszka, a kapturek ochroni główkę przed chłodem. Jest niezastąpione zarówno w łazience jak i na basenie. Dostępne w różnych wzorach i kolorach .

  35,90 zł
  dostępne opcje: Biała-Żabka, Niebieski-Piesek, Różowa-Biedronka, Zielona-Żabka,...
 • OKRYCIE KĄPIELOWE HAFT BABY BAMBOO 727
  49,90 zł

  Okrycie kąpielowe "Haft" wykonane z tkaniny bambusowej i bawełny jest idealne dla skóry dziecka. Delikatnie otuli maluszka po kąpieli, a kapturek ochroni główkę przed chłodem. Ręczniki są niezwykle miękkie i puszyste w dotyku. Ozdobą kapturka są śliczne haftowane sówki.

  49,90 zł
  dostępne opcje: Beżowe, Biało-Brązowe, Biało-Różowe, Niebieskie, Różowe, Zielone,...
1 - 6 z 6