Okrycie kąpielowe 

1 - 7 z 7
 • 48,90 zł

  OKRYCIE KĄPIELOWE DRUK BABY BAMBOO 717

  Okrycie kąpielowe "Druk" wykonane z tkaniny bambusowej i bawełny jest idealne dla miękkiej skóry dziecka. Delikatnie otuli maluszka po kąpieli, a kapturek ochroni główkę przed chłodem. Jest niezastąpione zarówno w łazience jak i na basenie. Ozdobą kapturka są śliczne sówki.

  48,90 zł
  dostępne opcje: Beżowe, Biało-Brązowe, Biało-Różowe, Niebieskie, Różowe, Zielone,...
 • 37,90 zł

  OKRYCIE KĄPIELOWE MINKY 651

  Okrycie kąpielowe "MINKY" wykonane z  100% bawełny jest idealne dla skóry niemowlęcia. Delikatnie otuli maluszka po kąpieli, a kapturek ochroni główkę przed chłodem. Jest niezastąpione zarówno w łazience jak i na basenie. Ozdobą kapturka są słodkie misie wśród gwiazd.

  37,90 zł
  dostępne opcje: BIAŁY, KREMOWY, błękit, RÓŻOWY
 • 35,90 zł

  OKRYCIE KĄPIELOWE HAFT FROTA 215, 217

  Okrycie kąpielowe  zapewni niemowlęciu komfort i bezpieczeństwo po każdej  kąpieli. Delikatnie otuli maluszka, a kapturek ochroni główkę przed chłodem. Jest niezastąpione zarówno w łazience jak i na basenie. Dostępne w różnych wzorach i kolorach .

  35,90 zł
  dostępne opcje: Biała-Żabka, Niebieski-Piesek, Różowa-Biedronka, Zielona-Żabka,...
 • 49,90 zł

  OKRYCIE KĄPIELOWE HAFT BABY BAMBOO 727

  Okrycie kąpielowe "Haft" wykonane z tkaniny bambusowej i bawełny jest idealne dla skóry dziecka. Delikatnie otuli maluszka po kąpieli, a kapturek ochroni główkę przed chłodem. Ręczniki są niezwykle miękkie i puszyste w dotyku. Ozdobą kapturka są śliczne haftowane sówki.

  49,90 zł
  dostępne opcje: Beżowe, Biało-Brązowe, Biało-Różowe, Niebieskie, Różowe, Zielone,...
 • 32,90 zł

  Okrycie kąpielowe dla niemowlaka Zajączek...

  Okrycie kąpielowe "ZAJĄCZEK" wykonane z ciepłej termofrotki jest idealne dla miękkiej skóry dziecka. Delikatnie otuli maluszka po kąpieli, a kapturek ochroni główkę przed chłodem. Jest niezastąpione zarówno w łazience, jak i na basenie czy na plaży. Kapturek zdobi wyhaftowany zajączek.  

  32,90 zł
  dostępne opcje: Żółty, RÓŻOWY, Ecru, seledyn
 • 26,90 zł

  Okrycie kąpielowe frotte Piesek

  Okrycie kąpielowe "PIESEK" wykonane z ciepłej termofrotki jest idealne dla miękkiej skóry dziecka. Delikatnie otuli maluszka po kąpieli, a kapturek ochroni główkę przed chłodem. Kapturek zdobi wyhaftowany piesek.   Wymiar: 80cm x 80cm   Skład materiału: bawełna - 90% poliester - 10% Podszycie kapturka: bawełna 100%  

  26,90 zł
  dostępne opcje: błękit, Żółty, RÓŻOWY, Ecru, seledyn
 • 43,90 zł

  Okrycie kąpielowe EKO frotte

  Okrycie kąpielowe FROTTE wykonane jest z najlepszej jakości frotki, okrycie dwustronne idealne dla miękkiej skóry dziecka. Świetnie wchłania wodę. Delikatnie otuli maluszka po kąpieli, a kapturek ochroni główkę przed chłodem. Kapturek zdobi wyhaftowana Żyrafka.     Wymiar: 100cm x 100cm     Skład materiału: bawełna - 100%   Podszycie kapturka: bawełna 100%

  43,90 zł
  dostępne opcje: błękit, Żółty, seledyn
1 - 7 z 7