Kolekcje 

na stronę
25 - 41 z 41
 • Poduszka bambusowa ZIMORODKI,do wózka, dla niemowlaka
  49,00 zł

  Poduszka bambusowa z kolekcji ZIMORODKI.Poduszka jest płaska dzięki czemu mogą korzystać z niej najmłodsi. Główka noworodka jest ułożona na niej zgodnie z zaleceniami logopedów i specjalistów, naturalnie odchylona do tyłu przez co nie zaburza to prawidłowego rozwoju narządów mowy. W środku ma wypełnienie silikonowe antyalergiczne.

  49,00 zł
 • Pościel bambusowa VINTAGE Flowers 135x100/40x60
  269,00 zł

  POŚCIEL BAMBUSOWA Z WYPEŁNIENIEM. Zestaw składa się z poduszki i kołderki, które posiadają ciepłe, antyalergiczne wypełnienie silikonowe na stałe zszyte z materiałem, jest to bardzo higieniczne i praktyczne rozwiązanie. Dzięki swoim standardowym rozmiarom komplet świetnie sprawdza się nie tylko w domu w łóżeczku, ale jako pościel do przedszkola, a także...

  269,00 zł
 • Pościel bambusowa IN BLOSSOM 100x75cm, do łóżeczka, sklep
  189,00 zł

  Pościel bambusowa z kolekcji IN BLOSSOM.Zestaw składa się z poduszki i kołderki, które posaidają ciepłe, antyalergiczne wypełnienie silikonowe na stałe zszyte z materiałem, jest to bardzo higieniczne i praktyczne rozwiązanie, sprawdza się w domu i na wyjazdach oraz w przedszkolu.

  189,00 zł
 • Otulacz bambusowy ZIMORODKI 140x150 cm
  169,00 zł

  Otulacz bambusowy z kolekcji ZIMORODKI.Jest podstawowym wyprawkowym "must have". Znajdzie wiele zastosowań : -w upały sprawdzi się jako lekkie okrycie-może służyć jako prześcieradełko-w słoneczne dni ochroni od słońca-osłona od wiatru-sprawdzi się w domu i na dworze na spacerze-podkład do przewijania -szybki podręczny ręcznik (również na...

  169,00 zł
 • Otulacz muślinowy bambus VINTAGE Flowers 120x120, dla niemowląt, do wózka, na spacer, e-zygzak.pl
  129,00 zł

  Otulacz muślinowy z 100% wiskozy bambusowej z kolekcji Vintage Flowers Otulacz znajdzie wiele zastosowań :  podkład do przewijania  szybki podręczny ręcznik (również na plaży) przytulanka do snu w upały sprawdzi się jako lekkie okrycie może służyć jako prześcieradełko w słoneczne dni ochroni od słońca osłona od wiatru sprawdzi się w domu i na dworze na...

  129,00 zł
 • Pościel bambusowa IN BLOSSOM do wózka 75x65,sklep internetowy
  139,00 zł

  Pościel bambusowa z kolekcji IN BLOSSOM.Zestaw składa się z poduszki i kołderki, które posiadają ciepłe, antyalergiczne wypełnienie silikonowe na stałe zszyte z materiałem, jest to bardzo higieniczne i praktyczne rozwiązanie, sprawdza się w domu i na wyjazdach oraz w przedszkolu.

  139,00 zł
 • Kokon niemowlęcy ZIMORODKI,dla niemowlaka, dla dziecka,do spania
  259,00 zł

  Stworzone dla najmłodszych w celu zapewnienia im bardziej przytulnego miejsca do spania. W kokonie dziecko otulone jest miękkimi brzegami, co daje mu poczucie bezpieczeństwa, i chroni go przed wypadnięciem. Jest formą łóżeczka dla malucha.

  259,00 zł
 • Poduszka bambusowa VINTAGE Flowers 30x40, dla niemowląt, do łóżeczka, e-zygzak.pl
  49,00 zł

  Poduszka bambusowa z kolekcji VINTAGE Flowers. Poduszka jest płaska dzięki czemu mogą korzystać z niej najmłodsi. Główka noworodka jest ułożona na niej zgodnie z zaleceniami logopedów i specjalistów, naturalnie odchylona do tyłu przez co nie zaburza to prawidłowego rozwoju narządów mowy. W środku ma wypełnienie silikonowe antyalergiczne. Produkt jest...

  49,00 zł
 • Prześcieradełko bambusowe IN BLOSSOM do gondoli, do wózka, pościel
  79,00 zł

  Prześcieradełko bambusowe IN BLOSSOM.Praktyczne i niezwykle przyjemne prześcieradełka, świetnie sprawdzą się do kosza mojżesza lub do wózka do gondoli. Pasują na owalne materacyki o podanych wymiarach.

  79,00 zł
 • Pościel bambusowa ZIMORODKI do wózka 75x65
  139,00 zł

  Pościel bambusowa z kolekcji ZIMORODKI.Zestaw składa się z poduszki i kołderki, które posiadają ciepłe, antyalergiczne wypełnienie silikonowe na stałe zszyte z materiałem, jest to bardzo higieniczne i praktyczne rozwiązanie, sprawdza się w domu i na wyjazdach oraz w przedszkolu.

  139,00 zł
 • Poduszka bambusowa miś VINTAGE Flowers
  49,00 zł

  PODUSZKA BAMBUSOWA MIŚ Poduszka jest płaska dzięki czemu mogą korzystać z niej najmłodsi. Główka noworodka jest ułożona na niej zgodnie z zaleceniami logopedów i specjalistów, naturalnie odchylona do tyłu przez co nie zaburza to prawidłowego rozwoju narządów mowy. W środku włóknina silikonowa antyalergiczna.

  49,00 zł
 • Poszewki na pościel bambusowa IN BLOSSOM 100x135, dla dziecka, sklep internetowy
  269,00 zł

  Poszewki na pościel bambusowa z kolekcji IN BLOSSOM.Zestaw składa się z poszewek na poduszki i kołderki, sprawdzą się w domu i na wyjazdach oraz w przedszkolu.Poszewki są na zamek, ze wszystkich stron ozdobione są wypustką w dedykowanym kolorze.Pościel jest niezwykle miękka i milutka.

  269,00 zł
 • Pościel bambusowa ZIMORODKI, do łóżeczka, dla maluszka
  189,00 zł

  POŚCIEL BAMBUSOWA Z WYPEŁNIENIEM.Zestaw składa się z poduszki i kołderki, które posaidają ciepłe, antyalergiczne wypełnienie silikonowe na stałe zszyte z materiałem, jest to bardzo higieniczne i praktyczne rozwiązanie, sprawdza się w domu i na wyjazdach oraz w przedszkolu.

  189,00 zł
 • Otulacz bambusowy VINTAGE Flowers 120x120
  129,00 zł

  OTULACZ BAMBUSOWYJest podstawowym punktem wyprawkowym. Znajdzie wiele zastosowań : -osłona od wiatru-w słoneczne dni ochroni od słońca-w upały sprawdzi się jako lekkie okrycie-może służyć jako prześcieradełko-sprawdzi się w domu i na dworze na spacerze-podkład do przewijania -szybki podręczny ręcznik (również na plaży)-przytulanka do snu

  129,00 zł
 • Kokon niemowlęcy IN BLOSSOM róż,do spania,pościel niemowlęca,sklep
  259,00 zł

  Stworzone dla najmłodszych w celu zapewnienia im bardziej przytulnego miejsca do spania. W kokonie dziecko otulone jest miękkimi brzegami, co daje mu poczucie bezpieczeństwa, i chroni go przed wypadnięciem. Jest formą łóżeczka dla malucha.

  259,00 zł
 • Prześcieradełko bambusowe ZIMORODKI do gondoli, dla niemowląt, do wózka
  79,00 zł

  Prześcieradełko bambusowe ZIMORODKI.Praktyczne i niezwykle przyjemne prześcieradełka, świetnie sprawdzą się do kosza mojżesza lub do wózka do gondoli. Pasują na owalne materacyki o podanych wymiarach.Prześcieradełko jest niezwykle miękkie i milutkie.

  79,00 zł
 • Rożek becik bambusowy VINTAGE Flowers
  129,00 zł

  Rożek jest specjalnie stworzony dla noworodków i niemowlaków, zapewnia naturalną i bezpieczną pozycje dla dziecka. Rożek otula maluszka w przyjemnej dla niego pozycji, pomaga zasnąć i nie wybudzać się tak szybko ze snu, zapewnia stałą, odpowiednią temperaturę.

  129,00 zł
25 - 41 z 41